Bunker EscapeBunker Escape
Bunker Escape
Bunker Escape
Bunker Escape

O Hre...


Pr├şbeh ├║nikovej hry sa odohr├íva vo vojenskom bunkri  na Kysuci├ích, v septembri roku 1944, ke─Ć na ├║zem├ş vtedaj┼íieho Slovensk├ęho ┼át├ítu prebiehalo Slovensk├ę Narodn├ę povstanie a n├ísledn├Ż partiz├ínsk├Ż odboj. Len t├ş najodv├í┼żnej┼í├ş  sa dok├ízali re┼żimu postavi┼ą a bojova┼ą proti nemu.

 

Odboj z├şskal  inform├ície, ┼że v bunkri 221 s├║ ukryt├ę pl├íny oper├íci├ş z cel├ęho regi├│nu, ktor├ę by odboju  pomohli  z├ísadne ovplyvni┼ą bud├║cnos┼ą cel├ęho regi├│nu. Pl├íny s├║ ukryt├ę a nebude ─żahk├ę ich n├íjs┼ą!

 

Stali ste sa zajatcami, ale Va┼íi spolubojovn├şci V├ís dlho nenechaj├║ v ruk├ích nepriate─ża. Va┼íou ├║lohou je n├íjs┼ą tajn├ę pl├íny a unikn├║┼ą z vojensk├ęho bunkru za 60 min├║t! Pripravte sa na nap├şnav├ę dobrodru┼żstvo a pom├┤┼żte partiz├ínom zvr├íti┼ą osud cel├ęho regi├│nu.


─îo je to escape game?


Escape grame / escape room je unik├ítny typ spolo─Źenskej hry  zalo┼żenej na ├║spe┼ínej s├ęrii po─Ź├şta─Źov├Żch / internetov├Żch minihier. Vy a V├í┼í t├şm je zatvoren├Ż v miestnosti, z ktorej sa musia dosta┼ą za pomoci t├şmovej pr├íce pri rie┼íen├ş logick├Żch h├ídaniek a k─ż├║─Źov.

Cena za skupinu 2 - 4 hr├í─Źov je 36ÔéČ

Ute─Ź.sk - Juraj ┼áimon
A. Hlinku 2242
02201 ─îadca


BUDOVA OKRASA,
3. Poschodie

I─îO: 51102196
DI─î: 1086608886


Tel.:  0944 892 221

Mail: info@utec.sk